O firmie

poczytaj, kim jesteśmy i czym się zajmujemy​

Skąd wziął się PROGRESSOR?

Firma Progressor rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2018 roku. Jej założyciel – Sebastian – ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży nowoczesnych technologii IT. Rozpoczynał wdrażając systemy fiskalne, systemy Auto-ID, po drodze zdobył spore doświadczenie z ERP/WMS/CRM wdrażając je w wielu różnych przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych. 

Kolejnym etapem na ścieżce zawodowej była praca w sektorze produkcji oprogramowania. Jako pasjonat komputerowy, ale również programista, projektował, tworzył i współtworzył oraz wdrażał kilka systemów custom-software dla klientów różnych branż – produkcja, retail, HoReCa, usługi. 

Z architekta-programisty szybko zwrócił się w kierunku zarządzania – zespołami, projektami, w końcu produktami. I tak przez ostatnie kilka lat zdobywał doświadczenie i kompetencje budując efektywne zespoły budujące złożone systemy od fundamentów – pozyskania i weryfikacji wymagań, realizacji, wdrożenia i budowania realnej wartości dla Klientów.  

Dlaczego kochamy technologię?

Od samego początku, jak tylko powstał Progressor, mieliśmy w głowie, że udana transformacja będzie opierała się na zaangażowanych ludziach, dotyczyła procesów biznesowych i wykorzystywała efektywne narzędzia. Zdobyte doświadczenie wyraźnie pokazywało, że technologia umożliwia tworzenie i korzystanie z narzędzi, które są efektywne, tanie i dopasowane do potrzeb.

Na bazie tego wieloletniego doświadczenia zbudowaliśmy ofertę usług eksperckich, które dedykujemy przedsiębiorcom stawiającym na konsekwentny rozwój swoich firm w duchy nowoczesnej transformacji cyfrowej.

Nasze wsparcie świadczymy w procesach Lean Management, Digital Transformation, Industry 4.0, Scaled Agile Framework.

Przed niczym się nie zatrzymujemy

Nasze doświadczenie w pracy z potrzebami Klientów, nasz kompetencje zdobyte w realnych projektach powodują, że nie musimy bać się nowych wyzwań, problemów ani nawet potknięć. 

Uwielbiamy odkrywać i eksplorować

Cały czas praca przy nowych projektach daje nam satysfakcję i motywację do zagłębiania się w najmniejsze szczegóły – wszystko po to, żebyśmy mogli jak najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania.

Pomagamy Twojej firmie krok po kroku

Wyznajemy zasadę, że najlepsze efekty daje systematyczna praca. Krok po kroku, wspólnie z Klientem przechodzimy przez proces optymalizacji – plan, realizacja, badanie i poprawianie. Edukujemy i wsparamy.

Nie komplikujemy i nie udajemy profesorów

Żeby realnie pomóc usprawnić procesy w Twojej organizacji, musimy zaangażować Twoich ludzi. Zaangażują się w to tylko wtedy, jeśli będą doskonale rozumieli, co robimy. Komunikacja musi być prosta i rzeczowa.  

Masz dla nas wyzwanie?

Wierzymy w pracę z ludźmi i dla ludzi

Zbyt często słyszymy, że „tego się nie da zrobić” lub „próbowaliśmy tego wcześniej”. Nasze podejście do Lean i nasi specjaliści „robią różnicę” – słuchając Ciebie i Twoich ludzi, dogłębnie rozumiejąc Twoje problemy i angażując zespół, umożliwiamy im wdrożenie ulepszeń.

Postępując zgodnie z taką filozofią, Twoi ludzie zachowują niezależność, stają się właścicielami, motorem napędowym zmian, dzięki czemu ulepszenia są trwałe i stają się DNA całej firmy.

Czy chcesz poprawić efektywność procesów i wyniki swojej firmy?

Napisz do nas i bądźmy w kontakcie